محل نصب یو پی اس :

از لحاظ گرما در محدوده 30-10 درجه باشد البته درجه حرارت محل نصب یو پی اس بيشتر از لحاظ استقرار محل باتری یو پی اس دارای اهميت مي باشد تا ups
رطوبت محل نصب یو پی اس کمتر از 95% باشد.
محل استقرار و محل نصب یو پی اس دارای لرزش نباشد .
جهت تخليه گرمای محيط که ممکن است توسط کارکرد  یوپی اس ايجاد شود ، بهتر است توسط فن گرمای مربوطه تهويه گردد.
تا حد امکان بايد یو پی اس را در محلی قرار داد تا امکان ريزش باران – آب ( در آشپزخانه ) – يا ساير چيزها روی آن وجود نداشته باشد .
با توجه به حساسيت قطعات الکترونيکی از قرار دادن ups در محلهای مسير گرد و خاک پرهيز شود .
با توجه به آلارمهای ups ، جهت استفاده از انواع آلارمهای صوتی و نوری بهتر است ups را در محلی که آلارمهای صوتی و نوری آن بسهولت قابل بررسی و مشاهده باشد قرار گيرد و از قرار دادن ups در محل انباري ها جداً خودداری نمائيد.
با توجه به حساسيت حفاظتی اين دستگاه لازم است جهت تامين برق مصرفی ups حتما ارت مناسبی به ups متصل گردد) . مراجعه به مقاله تخصصی ارت)
با توجه به احتمال استفاده از توانائيهای نرم افزاری  یو پی اس بهتر است حداکثر فاصله ups از SERVER مربوطه در حدی باشد که استانداردrs232 تعيين می کند (يعنی کمتر از 5 متر باشد).
با توجه به حساسيت حفاظتی اين دستگاه لازم است جهت تامين برق مصرفی ups حتما ارت مناسبی به ups متصل گردد) . مراجعه به مقاله تخصصی ارت)
با توجه به احتمال استفاده از توانائيهای نرم افزاری ups بهتر است حداکثر فاصله ups از SERVER مربوطه در حدی باشد که استانداردrs232 تعيين می کند (يعنی کمتر از 5 متر باشد).شرکت رسام یو پی اسامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 13
برچسب ها : یو پی اس،یو پی اس فاراتل،یو پی اس خانگی،یو پی اس فاران،یو پی اس apc،یو پی اس آلجا،یو پی اس پرسو،یو پی اس دوربین مداربسته،یو پی اس آنلاین،یو پی اس هژیر صنعت،رکتیفایر،,

تاريخ : 20 / 9 / 1396 | 18:56 | نویسنده : رسام |
<< مطالب جدیدتر مطالب قدیمی‌تر >>


.: Weblog Themes By SlideTheme :.